NK7130Y45JJ
CAD 4,300
CAD 4,300
14K Yellow Gold Diamond Circle and Bar Y-Knot Necklace with Hollow Paperclip Chain
NK7130Y45JJ
CAD 4,300
CAD 4,300
Chic paperclip links crafted in luxe 14K yellow gold enhance this flawless Y knot necklace. A circle of dazzling pavé diamonds ties the lariat shape together while a dangling diamond bar punctuates the design. Together these accents offer 0.53cts of diamonds for a look that's as sparkling as it is stylish.
Product Details
| Item Code: | NK7130Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.55 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Y Necklace |
| Chain Length : | 17.00 In |
Product Measurements
| Width : | 16.00 mm |
| Thickness : | 1.80 mm |
| Drop : | 16.00 mm |
| Size : | 17.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





