14K Yellow Gold Bujukan Personalized Elongated Oval Pendant Necklace with Hollow Paperclip Chain
NK7132Y4JJJ
CAD 3,450
CAD 3,450
Make this gleaming 14K yellow gold necklace your own. The elongated oval pendant can be engraved with the name, date or other message of your choice for a truly personal touch. Polished Bujukan beads frame the pendant which is suspended from a paperclip chain for a look of modern elegance.
Product Details
| Item Code: | NK7132Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Personalized |
| Chain Length : | 17.00 In |
Product Measurements
| Width : | 30.00 mm |
| Thickness : | 1.80 mm |
| Drop : | 11.50 mm |
| Size : | 17.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






