NK7134Y45JJ
CAD 5,300
CAD 5,300
14K Yellow Gold Diamond Personalized Medallion Necklace with Hollow Paperclip Chain
NK7134Y45JJ
CAD 5,300
CAD 5,300
Outlined in shimmering 0.28ct diamonds, this chic medallion necklace brings subtle sparkle to any look. The elongated octagonal pendant is crafted in 14K yellow gold and suspended from a fashionable paperclip chain. For a personal touch, this style can be engraved with a name, date or other meaningful text.
Product Details
| Item Code: | NK7134Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.30 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Personalized |
| Chain Length : | 17.00 In |
Product Measurements
| Width : | 12.50 mm |
| Thickness : | 2.20 mm |
| Drop : | 39.70 mm |
| Size : | 17.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







