NK7135Y4JJJ
CAD 4,050
CAD 4,050
14K Yellow Gold Chain Necklace with Rectangle Drop
NK7135Y4JJJ
CAD 4,050
CAD 4,050
Go bold with this polished 14K yellow gold Bujukan necklace featuring a sophisticated paperclip chain. The focal point is a carabiner style lock accented with shining gold beads. It gives a clean utilitarian look on its own, or you can add medallions for a more eclectic vibe.
Product Details
| Item Code: | NK7135Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Chain Link |
| Chain Length : | 17.00 In |
Product Measurements
| Width : | 15.50 mm |
| Thickness : | 5.90 mm |
| Drop : | 26.00 mm |
| Size : | 17.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








