NK7182-18Y45JJ
CAD 28,200
CAD 28,200
14K Yellow Gold Bujukan Chain Necklace with Pavé Diamond Pendant
NK7182-18Y45JJ
CAD 28,200
CAD 28,200
Product Details
| Item Code: | NK7182-18Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 2.10 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Chain Link |
| Chain Length : | 18.00 In |
Product Measurements
| Width : | 28.10 mm |
| Thickness : | 2.70 mm |
| Drop : | 13.20 mm |
| Size : | 18.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







