NK7188Y4JJJ
CAD 4,100
CAD 4,100
14K Yellow Gold Elongated Dog Tag Pendant Hollow Chain Necklace
NK7188Y4JJJ
CAD 4,100
CAD 4,100
Product Details
| Item Code: | NK7188Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Personalized |
| Chain Length : | 17.00 In |
Product Measurements
| Width : | 12.50 mm |
| Thickness : | 1.60 mm |
| Drop : | 40.00 mm |
| Size : | 17.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






