NK7260M45JJ
CAD 3,150
CAD 3,150
14K White and Yellow Gold Diamond Round Shape Necklace with Diamond Cut Texture
NK7260M45JJ
CAD 3,150
CAD 3,150
Product Details
| Item Code: | NK7260M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.20 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Medallion |
| Chain Length : | 17.50 In |
Product Measurements
| Width : | 19.00 mm |
| Thickness : | 4.00 mm |
| Drop : | 21.80 mm |
| Size : | 17.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








