NK7394M45JJ
CAD 35,600
CAD 35,600
14K Yellow-White Chain Diamond Link Necklace
NK7394M45JJ
CAD 35,600
CAD 35,600
Product Details
| Item Code: | NK7394M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 4.05 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Chain Link |
| Chain Length : | 16.00 In |
Product Measurements
| Width : | 14.00 mm |
| Thickness : | 3.90 mm |
| Drop : | 10.00 mm |
| Size : | 16.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







