NK7436Y45JJ
CAD 1,100
CAD 1,100
14K Yellow Gold Diamond Y-Knot Necklace with Hollow Gold Bead
NK7436Y45JJ
CAD 1,100
CAD 1,100
Product Details
| Item Code: | NK7436Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.03 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Y Necklace |
| Chain Length : | 16.00 In |
Product Measurements
| Width : | 3.70 mm |
| Thickness : | 1.90 mm |
| Drop : | 50.80 mm |
| Size : | 16.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






