NK7527-42Y4JPL
CAD 5,200
CAD 5,200
14K Yellow Gold Pearl Wrap Around And Tie Necklace
NK7527-42Y4JPL
CAD 5,200
CAD 5,200
Product Details
| Item Code: | NK7527-42Y4JPL |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Y Necklace |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 8-8.5 mm |
| Chain Length : | 42.00 In |
Product Measurements
| Width : | 8.50 mm |
| Thickness : | 8.50 mm |
| Drop : | 73.40 mm |
| Size : | 42.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






