NK7556M45JJ
CAD 10,200
CAD 10,200
14K White and Yellow Gold Diamond Drop And Hollow Link Chain Y Knots Necklace
NK7556M45JJ
CAD 10,200
CAD 10,200
Product Details
| Item Code: | NK7556M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.00 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Y Necklace |
| Chain Length : | 17.00 In |
Product Measurements
| Width : | 12.50 mm |
| Thickness : | 2.30 mm |
| Drop : | 30.30 mm |
| Size : | 17.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







