NK7558M45JJ
CAD 2,350
CAD 2,350
14K White and Yellow Gold Diamond Cut Pendant Necklace
NK7558M45JJ
CAD 2,350
CAD 2,350
Product Details
| Item Code: | NK7558M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.10 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Pendant |
| Chain Length : | 17.50 In |
Product Measurements
| Width (A) : | 15.00 mm |
| Thickness (B) : | 2.10 mm |
| Drop (E) : | 17.40 mm |
* Product weights and dimensions are approximate. Our total diamond weight may have a +/-5% tolerance. All prices on this web site are subject to change without notice. Whilst we make every effort to provide you the most accurate, up-to-date information, occasionally, one or more items on our web site may be mis-priced. In the event a product is listed at an incorrect price due to typographical, photographic, or technical error. Gabriel & Co reserves the right to cancel any orders placed with incorrect price.
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










