NK7565M45JJ
CAD 9,900
CAD 9,900
14K Yellow-White Chain Necklace with Geometric Pavé Diamond Pendant
NK7565M45JJ
CAD 9,900
CAD 9,900
Product Details
| Item Code: | NK7565M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.05 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Chain Link |
| Chain Length : | 17.00 In |
Product Measurements
| Width : | 15.00 mm |
| Thickness : | 3.00 mm |
| Drop : | 49.40 mm |
| Size : | 17.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







