NK7580W45JJ
CAD 5,300
CAD 5,300
Lariat Y Necklace 14K White Gold Diamond 0.75ct
NK7580W45JJ
CAD 5,300
CAD 5,300
Product Details
| Item Code: | NK7580W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.75 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Y Necklace |
| Chain Length : | 17.50 In |
Product Measurements
| Width : | 17.60 mm |
| Thickness : | 3.30 mm |
| Drop : | 59.80 mm |
| Size : | 17.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







