NK7644Y4JJJ
CAD 4,700
CAD 4,700
Product Details
| Item Code: | NK7644Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Tassel |
| Chain Length : | 22.00 In |
Product Measurements
| Width : | 8.00 mm |
| Thickness : | 8.00 mm |
| Drop : | 126.20 mm |
| Size : | 22.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





