NK7661M45JJ
CAD 1,300
CAD 1,300
14K White & Yellow Gold Diamond Y Necklace-Bujukan
NK7661M45JJ
CAD 1,300
CAD 1,300
Product Details
| Item Code: | NK7661M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.02 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Y Necklace |
| Chain Length : | 17.50 In |
Product Measurements
| Width : | 5.70 mm |
| Thickness : | 2.50 mm |
| Drop : | 41.80 mm |
| Size : | 17.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







