NK7686SVJJJ
CAD 1,125
CAD 1,125
925 Sterling Silver Bujukan Link Chain Necklace
NK7686SVJJJ
CAD 1,125
CAD 1,125
Product Details
| Item Code: | NK7686SVJJJ |
| Division : | Boutique Silver |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Chain Link |
| Chain Length : | 16.50 In |
Product Measurements
| Width : | 12.20 mm |
| Thickness : | 2.90 mm |
| Drop : | 9.00 mm |
| Size : | 16.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








