NK7794M45JJ
CAD 17,400
CAD 17,400
14K White & Yellow Gold Bujukan Diamond and Hollow Link Chain Necklace
NK7794M45JJ
CAD 17,400
CAD 17,400
Product Details
| Item Code: | NK7794M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.75 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Chain Link |
| Chain Length : | 17.00 In |
Product Measurements
| Width : | 5.80 mm |
| Thickness : | 4.50 mm |
| Drop : | 6.80 mm |
| Size : | 17.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








