NK7795M45JJ
CAD 7,700
CAD 7,700
14K White & Yellow Gold Bujukan Beads and Diamond Y Necklace
NK7795M45JJ
CAD 7,700
CAD 7,700
Product Details
| Item Code: | NK7795M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.25 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Y Necklace |
| Chain Length : | 17.00 In |
Product Measurements
| Width : | 9.70 mm |
| Thickness : | 4.20 mm |
| Drop : | 6.80 mm |
| Size : | 17.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







