NK7930SVJAQ
CAD 415
CAD 415
925 Sterling Silver Bujukan and Aquamarine Bypass Bar Necklace
NK7930SVJAQ
CAD 415
CAD 415
Product Details
| Item Code: | NK7930SVJAQ |
| Division : | GBSV |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Bar |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 7x5 mm |
| Chain Length : | 17.50 In |
| Stone Shape : | Pear Shape |
Product Measurements
| Width (A) : | 7.80 mm |
| Thickness (B) : | 4.40 mm |
| Size (D) : | 17.50 In |
| Length (F) : | 29.60 mm |
* Product weights and dimensions are approximate. Our total diamond weight may have a +/-5% tolerance. All prices on this web site are subject to change without notice. Whilst we make every effort to provide you the most accurate, up-to-date information, occasionally, one or more items on our web site may be mis-priced. In the event a product is listed at an incorrect price due to typographical, photographic, or technical error. Gabriel & Co reserves the right to cancel any orders placed with incorrect price.
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










