NK7961M45JJ
CAD 20,800
CAD 20,800
14K White & Yellow Gold Bujukan and Graduating Diamond Y Necklace
NK7961M45JJ
CAD 20,800
CAD 20,800
Product Details
| Item Code: | NK7961M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 2.00 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Y Necklace |
| Chain Length : | 17.00 In |
Product Measurements
| Width : | 4.00 mm |
| Thickness : | 3.50 mm |
| Drop : | 68.00 mm |
| Size : | 17.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






