NK7998Y4JJJ
CAD 2,700
CAD 2,700
14K Yellow Plain Gold Bujukan Link Chain Y Necklace
NK7998Y4JJJ
CAD 2,700
CAD 2,700
Product Details
| Item Code: | NK7998Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Y Necklace |
| Chain Length : | 17.00 In |
Product Measurements
| Width : | 6.70 mm |
| Thickness : | 1.30 mm |
| Drop : | 76.00 mm |
| Size : | 17.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






