NK8029Y45JJ
CAD 16,000
CAD 16,000
14K Yellow Gold Hollow Chain Necklace with Diamond Oval Lock Pendant
NK8029Y45JJ
CAD 16,000
CAD 16,000
Product Details
| Item Code: | NK8029Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.35 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Chain Link |
| Chain Length : | 17.00 In |
Product Measurements
| Width : | 26.40 mm |
| Thickness : | 3.00 mm |
| Drop : | 18.60 mm |
| Size : | 17.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






