NK8033-24Y45JJ
CAD 4,800
CAD 4,800
14K Yellow Gold Diamond Tassel Y Necklace
NK8033-24Y45JJ
CAD 4,800
CAD 4,800
Product Details
| Item Code: | NK8033-24Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.11 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Tassel |
| Chain Length : | 24.00 In |
Product Measurements
| Width : | 14.00 mm |
| Thickness : | 6.00 mm |
| Drop : | 64.00 mm |
| Size : | 24.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







