NK8107Y84JJ
CAD 8,000
CAD 8,000
18K Yellow Gold Bujukan and Diamond Floral Y Necklace
NK8107Y84JJ
CAD 8,000
CAD 8,000
Product Details
| Item Code: | NK8107Y84JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.40 ct |
| Division : | GLTF |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Y Necklace |
| Chain Length : | 17.50 In |
Product Measurements
| Width : | 21.00 mm |
| Thickness : | 4.80 mm |
| Drop : | 71.90 mm |
| Size : | 17.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY












