NK8230M45JJ
CAD 10,400
CAD 10,400
14K White and Yellow Gold Bujukan Beads and Diamond Y Necklace
NK8230M45JJ
CAD 10,400
CAD 10,400
Product Details
| Item Code: | NK8230M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.25 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Y Necklace |
| Chain Length : | 17.50 In |
Product Measurements
| Width : | 47.00 mm |
| Thickness : | 2.70 mm |
| Drop : | 49.40 mm |
| Size : | 17.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






