NK8270Y4JBT
CAD 2,900
CAD 2,900
14K Yellow Gold Graduating Bujukan Pear Blue Topaz Y Necklace
NK8270Y4JBT
CAD 2,900
CAD 2,900
Product Details
| Item Code: | NK8270Y4JBT |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Y Necklace |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Chain Length : | 17.50 In |
| Stone Shape : | Pear Shape |
Product Measurements
| Width : | 16.30 mm |
| Thickness : | 7.00 mm |
| Drop : | 33.20 mm |
| Size : | 17.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







