LR50470K45JJ
CAD 1,550
CAD 1,550
14K Rose Gold Double Heart Diamond Promise Ring
LR50470K45JJ
CAD 1,550
CAD 1,550
This precious pink fashion ring is beautifully designed with a double heart motif. A dainty 14K rose gold charm is nestled within a larger heart silhouette lined in glittering .09ct pavé diamonds. Slip it on for a sweet and sparkling look.
Product Details
| Item Code: | LR50470K45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.08 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Heart |
Product Measurements
| Width : | 7.60 mm |
| Thickness : | 4.50 mm |
| Bandwidth : | 1.70 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









