LR50640K45JJ
CAD 2,650
CAD 2,650
14K Rose Gold Floral Bypass Diamond Ring
LR50640K45JJ
CAD 2,650
CAD 2,650
An appealing 14K rose gold fashion ring inspired by nature's bounty. The ring's open silhouette is capped at either end by multidimensional flowers garnished with sparkling .27ct round diamonds.
Product Details
| Item Code: | LR50640K45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.25 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Open Ring |
Product Measurements
| Width : | 19.10 mm |
| Thickness : | 6.30 mm |
| Bandwidth : | 1.90 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










