LR51440Y45JJ
CAD 2,125
CAD 2,125
Split 14K Yellow Gold Diamond Ring with Pavé Hexagon and Bezel Stone
LR51440Y45JJ
CAD 2,125
CAD 2,125
Product Details
| Item Code: | LR51440Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.07 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Open Ring |
Product Measurements
| Width : | 6.40 mm |
| Thickness : | 2.60 mm |
| Bandwidth : | 1.40 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*













