LR51450W45JJ
CAD 1,750
CAD 1,750
14K White Gold Spiked Diamond Stackable Ring
LR51450W45JJ
CAD 1,750
CAD 1,750
Product Details
| Item Code: | LR51450W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.09 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Easy Stackable |
Product Measurements
| Width : | 6.00 mm |
| Thickness : | 2.50 mm |
| Bandwidth : | 3.60 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








