LR51501Y45JJ
CAD 3,300
CAD 3,300
14K Yellow Gold Pavé Diamond Floral Open Ring
LR51501Y45JJ
CAD 3,300
CAD 3,300
Product Details
| Item Code: | LR51501Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.30 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Open Ring |
Product Measurements
| Width : | 20.00 mm |
| Thickness : | 4.00 mm |
| Bandwidth : | 1.60 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








