LR51517M85JJ
CAD 9,900
CAD 9,900
18K White & Yellow Gold Bujukan Diamond Easy Stackable Ring
LR51517M85JJ
CAD 9,900
CAD 9,900
Product Details
| Item Code: | LR51517M85JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.00 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Easy Stackable |
Product Measurements
| Width : | 11.40 mm |
| Thickness : | 3.00 mm |
| Bandwidth : | 9.50 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







