LR51521Y45JJ
CAD 2,625
CAD 2,625
14K Yellow Gold Pinky Signet Ring with Diamond Halo
LR51521Y45JJ
CAD 2,625
CAD 2,625
Bold enough to make a statement yet versatile enough for everyday wear, this pinky ring is totally on point. Shimmering 0.15ct pavé diamonds lend feminine charm to a masculine inspired style. This perfectly proportioned signet ring is crafted from gleaming 14K yellow gold for timeless appeal.
Product Details
| Item Code: | LR51521Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.15 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Personalized |
Product Measurements
| Width : | 12.40 mm |
| Thickness : | 2.40 mm |
| Bandwidth : | 1.80 mm |
| Size : | 5.00 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









