LR51667M45JJ
CAD 4,850
CAD 4,850
Beaded Wide Band Easy-Stack Ring 14K Yellow Gold Diamond 0.4ct Bujukan
LR51667M45JJ
CAD 4,850
CAD 4,850
Take a shortcut to a stylish ring stack with this five row wide band ring. The rows featuring alternating adornments that create a stylish two tone design. Three rows of 14K yellow gold Bujukan beads meet two bands of glittering 0.36ct pavé diamonds for a luxe yet effortless accessory.
Product Details
| Item Code: | LR51667M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.40 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Easy Stackable |
Product Measurements
| Width : | 13.70 mm |
| Thickness : | 3.40 mm |
| Bandwidth : | 5.50 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*

















