LR51715SVJMC
CAD 455
CAD 455
Sterling Silver Rock Crystal/Turquoise Long Cushion Cut Ring
LR51715SVJMC
CAD 455
CAD 455
Product Details
| Item Code: | LR51715SVJMC |
| Division : | Boutique Silver |
| Collection : | Victorian |
| Style : | Cocktail |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 21x12 mm |
| Stone Shape : | Cushion Cut |
Product Measurements
| Width : | 23.80 mm |
| Thickness : | 8.80 mm |
| Bandwidth : | 3.60 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY













