LR51721SVJBS
CAD 415
CAD 415
925 Sterling Silver Black Spinel Bujukan Criss Cross Ring
LR51721SVJBS
CAD 415
CAD 415
Product Details
| Item Code: | LR51721SVJBS |
| Division : | Boutique Silver |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Criss Cross |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 6.90 mm |
| Thickness : | 3.60 mm |
| Bandwidth : | 3.30 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








