LR51803Y4JJJ
CAD 1,000
CAD 1,000
14K Yellow Gold Twisted Heart Pretzel Ring
LR51803Y4JJJ
CAD 1,000
CAD 1,000
Product Details
| Item Code: | LR51803Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Love Knot |
Product Measurements
| Width : | 7.10 mm |
| Thickness : | 2.80 mm |
| Bandwidth : | 1.30 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








