LR51826M45JJ
CAD 1,225
CAD 1,225
14K White & Yellow Gold Diamond Chevron Ring
LR51826M45JJ
CAD 1,225
CAD 1,225
Product Details
| Item Code: | LR51826M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.09 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Chevron |
Product Measurements
| Width : | 8.70 mm |
| Thickness : | 1.90 mm |
| Bandwidth : | 1.30 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









