LR51829Y4JJJ
CAD 1,400
CAD 1,400
14K Yellow Gold Round Signet Ring with Twisted Rope Frame
LR51829Y4JJJ
CAD 1,400
CAD 1,400
Product Details
| Item Code: | LR51829Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Hampton |
| Style : | Personalized |
Product Measurements
| Width : | 9.70 mm |
| Thickness : | 1.60 mm |
| Bandwidth : | 1.30 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









