LR51834Y4JJJ
CAD 1,175
CAD 1,175
14K Yellow Gold Love Ring
LR51834Y4JJJ
CAD 1,175
CAD 1,175
Add a touch of romance to your ring stack with this sweet and simple style. Cursive letters spelling "love" are effortlessly integrated into the polished band of this modern 14K yellow gold ring.
Product Details
| Item Code: | LR51834Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Love |
Product Measurements
| Width : | 9.60 mm |
| Thickness : | 1.80 mm |
| Bandwidth : | 1.40 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










