LR51879Y4JJJ
CAD 1,950
CAD 1,950
14K Yellow Gold Round Engravable Signet Ring with Twisted Rope Frame
LR51879Y4JJJ
CAD 1,950
CAD 1,950
Product Details
| Item Code: | LR51879Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Hampton |
| Style : | Personalized |
Product Measurements
| Width : | 12.40 mm |
| Thickness : | 2.40 mm |
| Bandwidth : | 2.00 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









