LR51892SVJXM
CAD 420
CAD 420
925 Sterling Silver Rock Crystal and White Mother of Pearl Bujukan Signet Ring
LR51892SVJXM
CAD 420
CAD 420
Product Details
| Item Code: | LR51892SVJXM |
| Division : | Boutique Silver |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Signet |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 10x10 mm |
| Stone Shape : | Cushion Cut |
Product Measurements
| Width : | 11.80 mm |
| Thickness : | 7.70 mm |
| Bandwidth : | 1.90 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









