LR51943Y4JJJ
CAD 1,400
CAD 1,400
14K Yellow Gold Twisted Knot Ring
LR51943Y4JJJ
CAD 1,400
CAD 1,400
Product Details
| Item Code: | LR51943Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Love Knot |
Product Measurements
| Width : | 5.50 mm |
| Thickness : | 4.60 mm |
| Bandwidth : | 1.60 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








