LR52018M45JJ
CAD 3,750
CAD 3,750
14K White-Yellow Gold Three Row Diamond and Bujukan Bead Ring
LR52018M45JJ
CAD 3,750
CAD 3,750
Product Details
| Item Code: | LR52018M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.50 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Easy Stackable |
Product Measurements
| Width : | 6.00 mm |
| Thickness : | 2.40 mm |
| Bandwidth : | 4.20 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








