LR52110Y45JJ
CAD 1,100
CAD 1,100
14K Yellow Gold Dainty Evil Eye Diamond Ring
LR52110Y45JJ
CAD 1,100
CAD 1,100
Product Details
| Item Code: | LR52110Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.02 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Evil Eye |
Product Measurements
| Width : | 4.10 mm |
| Thickness : | 2.40 mm |
| Bandwidth : | 1.50 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









