LR52136Y4JJJ
CAD 4,550
CAD 4,550
14K Yellow Gold Bujukan Link Ring
LR52136Y4JJJ
CAD 4,550
CAD 4,550
Product Details
| Item Code: | LR52136Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Link Chain |
Product Measurements
| Width : | 14.00 mm |
| Thickness : | 2.60 mm |
| Bandwidth : | 4.00 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








