LR52148Y4JJJ
CAD 1,550
CAD 1,550
14K Yellow Gold Graduating Stations Ring
LR52148Y4JJJ
CAD 1,550
CAD 1,550
Product Details
| Item Code: | LR52148Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Band |
Product Measurements
| Width : | 8.50 mm |
| Thickness : | 2.30 mm |
| Bandwidth : | 1.90 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









