LR52219Y4JJJ
CAD 1,125
CAD 1,125
14K Yellow Plain Gold Open Heart Ladies Ring
LR52219Y4JJJ
CAD 1,125
CAD 1,125
Product Details
| Item Code: | LR52219Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Heart |
Product Measurements
| Width : | 9.80 mm |
| Thickness : | 1.20 mm |
| Bandwidth : | 1.30 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







