LR52233Y45JJ
CAD 1,725
CAD 1,725
14K Yellow Gold Diamond Easy Stackable Ring-Bujukan
LR52233Y45JJ
CAD 1,725
CAD 1,725
Product Details
| Item Code: | LR52233Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.04 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Easy Stackable |
Product Measurements
| Width : | 5.20 mm |
| Thickness : | 1.90 mm |
| Bandwidth : | 1.80 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









